ІСТОРІЯ МАРГАНЕЦЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ №1

Дитячо-юнацька спортивна школа №1 відкрилась в березні 1958року

/Files/images/04.12.2011 г..jpgКасьян Олексій Макарович- директор ДЮСШ№1 з 1959-1961. Домашенко Марія Павлівна директор ДЮСШ з1962р. - 2003р.

.Конюхов Федір Матвійович, тренер-викладач з гімнастики спортивної.)Конюхов зі своїми вихованцями


/Files/images/04.12.2011 г. 003.jpg

)Тренери-викладачі ДЮСШ №1)Тренери-викладачі ДЮСШ №1

/Files/images/50 лет 018.jpg Березневі дні 2008року для колективу ДЮСШ№1 були вщерть переповнені хвилюючими передчуттями золотого ювілею. Адже пройдені піввіку лишили на шляху досить значимі віхи. Це насамперед, досягнення і здобутки вихованців. А за «кадром» залишається найвища напруга зусиль тренерів – викладачів, які вкладають усю щедрість своїх душ у підготовку юного покоління до омріяних сходинок п»єдесталів пошани.

І ось, нарешті, ювілейне свято спортивної школи настало – з підбиттям приємних підсумків, привітаннями, зворушливими словами подяки ентузіастам, котрі присвятили десятки літ життя вихованню та фізичному гарту майбутніх спортсменів, підготовці призерів та чемпіонів змагань обласного та вищих рівнів. Ними, уже відомими стрибунами, гімнастами, стрілками, майстрами влучних м»ячів, нині по праву пишається рідне місто.

ЦЕ ТАКИ СПРАВДІ ЩАСТЯ – ПРОДОВЖИТИ СЕБЕ В УЧНЯХ.

На ювілейне свято спортивного закладу були запрошені тренери – ветерани .

Що найбільш вражає : про себе вони розповідають надто скупо, зате, коли мова заходила про вихованців, жвавішають, і разюче, просто на очах, молодшають.

)Чичкан Світлана Миколаївна тренер-викладач з акробатики, фактично з перших днів працювала в ДЮСШ№1.

Скалозуб Василь Іванович тренер – викладач з баскетболу. Вік його ще квітучий, але в ДЮСШ його шанобливо називають ветераном. Його незмінне хобі, як і в юності, баскетбол. Очевидно тому,що саме баскетбол вивів його самого від міського рівня аж до Всесоюзного. Цей вид спорту, поряд зі Скалозубом, у місті розвивають колишні вихованці ДЮСШ№1.

/Files/images/04.12.2011 г. 007.jpg Бондаренко Василь Петрович, тренер-викладач зі стрільби кульової. Вихованці Василя Петровича були переможцями змагань , входили до складу збірної області та України. За підготовку спортсменів високого класу тренеру було присвоєне звання ЗТУ. Разом з ним працювали такі тренери як Чайка Володимир Феодосійович, Наглов Валерій Тимофійович,МС України, Бєлкін Олександр Леонідович, МС України. Тренери - викладачі зі стрільби кульової готували спортсменів високого класу.

Ось деякі з них:

Євтушенко Віктор, МСМК СРСР, чемпіон Радянського Союзу 1974р, рекордсмен УССР, срібний призер Спартакіади народів СРСР 1975р. Випускник ДЮСШ№1. Тренер - Бондаренко В.П.

Пастернак Олександр, МС СРСР, чемпіон УССР серед юнаків , неодноразовий призер СРСР, УРСР і області, член збірної команди УРСР школярів 1976р. Випускник ДЮСШ№1 1976р. Тренер- Чайка В.Ф.

Купріянов Павло, МС СРСР, неодноразовий переможець та призер обласних та Всеукраїнських змагань, випускник ДЮСШ№1. Тренер-Бондаренко В.П.

Бідняк Іван, МС України, неодноразовий переможець та призер Чемпіонатів та Кубків України. Тренер: Бєлкін Олександр Леонідович.

ї Назарова Валентина Петрівна тренер-викладач з гімнастики спортивної. Весь свій педагогічний досвід вона віддавала своїм ученицям.

їСлизька Тамара Іванівна тренер – викладач з легкої атлетики. За свою трудову діяльність виховала двох кандидатів в майстри спорту зі стрибків у висоту, вихованці Слизької Т.І. ставали призерами «Чемпіонату України». Її учениця ,Гордієнко Римма, навчається у спортивному інтернаті м. Дніпропетровська де і підвищує свою спортивну майстерність.

..) Вперше у місті вводить гімнастику спортивну легендарний тренер, Конюхов Федір Матвійович. У 1948 році демобілізувавшись із армії він і розпочав улюблену справу, після чого й назвали його «батьком гімнастики» міста. Одночасно він прищеплював любов до спорту своїм юним вихованцям. Наприклад, успадкувавши палку любов до спорту свого наставника тренером з гімнастики стала його учениця, Янкіна Маша, яка в 14 років стала чемпіонкою нашого міста. Потім, навчавшись у педагогічному інституті, Марія Павлівна Домашенко посіла посаду директора ДЮСШ№1. Працюючи тренером – викладачем разом зі своїм наставником, Конюховим Федором Матвійовичем, вони вели за собою не одну сотню юних сердець по цьому прекрасному шляху.

Багато їхніх учнів безмежно вдячні за копітку працю, які все своє життя присвятили гартуванню здоров»я молоді.

НАША ШКОЛА СЬОГОДНІ

Це 12 творчо працюючих тренерів - викладачів зі спорту, це 286 учнів - спортсменів віком від 5 - 18 років.

У відділенні гімнастики спортивної працюють випускниці ДЮСШ№1. Старший тренер відділення, МС України, Березюк Олена Вікторівна, КМС Горносталь Олена Вікторівна, Шатунова Альона Анатоліївна..Відділення стрільби кульової очолює МСМК, тренер вищої кваліфікаційної категорії, Євтушенко Ніна Григорівна, разом з нею працюють фахівці вищої кваліфікаційної категорії, МСУ України, Гуд Микола Миколайович та МСУ України Грінько Ігорь Максимович..

Секцію черлідингу викладають тренери - КМС, Шпачинська Валентина Анатоліївна та хореограф Гунько Наталія Миколаївна. Спортсменів відділення легкої атлетики тренує тренер - викладач Коркач Юрій Степанович.

З 2008 - 2011Р. ТРЕНЕРАМИ - ВИКЛАДАЧАМИ СПОРТИВНИХ ВІДДІЛЕНЬ ПІДГОТОВЛЕНО:

2-МСУ ЗІ СТРІЛЬБИ КУЛЬОВОЇ ("Інваспорт"); 1-МСМК зі стрільби кульової ("Інваспорт"), 2-МСУ з гімнастики спортивної; 8 -КМС зі стрільби кульової та гімнастики спортивної; 15-першорозрядників. Спортсмени спортивних відділень ДЮСШ№1 приймають участь у Всеукраїнських , обласних,Міжнародних змаганнях зі стрільби кульової та гімнастики спортивної.Також на базі спортивного залу ДЮСШ№1 проводяться турніри, обласні змагання, різні спортивно- масові та виховні заходи.

Благодатний посів визріє із добрих зерен, А ними, такими вагомими, вщерть наповнені щедрі душі вмілих тренерів -викладачів школи – ювілярки, котра примножує численні шеренги талановитих спортсменів міста, області та держави.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ

Хай за будь - яких обставин не полишають вас сили та віра в себе й успіхи ваших вихованців.

Кiлькiсть переглядiв: 603

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.