Чемпіонат України зі стрільби кульової м. Львів

2018-04-18

В. м. Львів з 10 квітня по 16 квітня 2018 року проходив Чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів ДЮСШ, СДЮСШОР, УФК 1995 року народження та молодше.

В змаганнях приймали участь 385 спортсменів з різних областей України, 35 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, та 10 СДЮСШОР, УФК. В загальному підсумку ДЮСШ №1 на 23 місці.

Від нашого міста Марганець в змаганнях брали участь 6 спортсменів ДЮСШ №1.

П’ять спортсменів Недоступ Наталія, Сорокін Кирило, Кубрін Дмитро, Корчака Тетяна, Худімов Данило з міста Марганець вперше стріляли на змаганнях високого рівня, та показали свої кращі результати.

Друге місто в особистому заліку посів Кігітов Гліб уступив у фіналі 2 очки Олімпійському чемпіону зі Львова.

Трійка: КМСУ Кубрін Дмитро, КМСУ Вітович Дмитро, МСУ Склярський Богдан у вправі з пневматичної гвинтівки на10 метрів (ГП-6) з результатом 1788,2 очок посіли 9 місто з 18 команд.

Сорокін Кирило ( ЗОШ №11) у стрільбі з пневматичної гвинтівки виконав норматив 1 спортивного розряду у вправі ГП-6 ( 60 залікових пострілів ) з результатом 584,9 очок.

Кігітов Єгор у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів вправа ПП-3 (60 залікових пострілів ) з результатом 565 очок зайняв 11 місто з 87 спортсменів бравих участь в вправі з виконанням нормативу кандидата в майстри спорту України.

Підготували спортсменів до змагань: ЗТУ, МС Гуд Микола, МСУМК Корчака Руслан, ЗТУ, МСМК Євтушенко Ніна.

Автор статті: заступник директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ №1 Микола Гуд.