• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профілюючі види спорту ДЮСШ№1

Відділення гімнастики спортивної


Спортивна гімнастика

Помічаючи прекрасне в житті,ми майже ніколи не аналізуємо коріння, з якого воно виросло; ми просто зачарованими очима, що відбивають глибинні імпульси сердця, вглядаємось у нього, вбираємо в себе і від цього самі стаємо на якийсь час красивішими.

Така вже природа явищ, які піднімаються над надзвичайними поняттями буденного.

І це є гімнастика!

Людська природа здатна народжувати феномени, але жоден ще не довів, що вони розквітають самі по собі, без величезного напруження всіх моральних і фізичних сил, без цілеспрямованості й самовідданості, які й творять небуденне. Робота гранить алмази, змушує їх сяяти перед здивованими очима людськими, робота до болю в м'язах і потемніння в очах, робота, яка приносить вищу насолоду досконалості.


Відділення стрільби кульової.


/Files/images/P3080012.jpg
Для підготовки висококваліфікованих стрільців у ДЮСШ№1 створюються групи початкової підготовки,попередньої базової, спеціалізованої базової підготовки.
Режим начально-викладацкої роботи та наповнюваність навчальних груп установлюються згідно з Типовим положенням про ДЮСШ.
В ДЮСШ №1, у відділенні стрільби кульової, навчається 96 учнів-спортсменів.
Мета спортивної підготовки - досягнення максимально можливого, для кожного спортсмена, рівня спортивної мастерності.
Фізічна підготовка спрямована на підвіщення функціональних можливостей організму спортсменів, розвинення їх фізичних якостей - швидкісних, силових, координаційних.
Спеціальна фізична підготовка скерована на розвинення рухових можливостей відповідно до вимог, що ставить специфіка стрільби.
Технічна підготовка - оволодіння технікою стрільбі та удосконалення технічної мастерності.
Психологічна підготовка передбачає: формування у стрільців цілеспрямованої мотивації спортивного удосконалення з метою досягнення високого результату.
Стрілець має бути екіпірований згідно з Правилами змагань з кульової стрільби.


Секція черлідингу


.


Черлідинг завойовує все нових і нових спортсменів!


Черлідинг - це мікст художньої , спортивної гімнастики, аеробіки, та сучасних танцювальних напрямків.
Черлідинг входить в програму Перших Європейских спортивних ігор.


В ДЮСШ №1 сформованна група з черлідингу ( на загальних засадах), яка приймає участь у всіх офіційних обласних та Всеукраїнських змаганнях.

У 2008-2009 роках збірна команда з черлідингу, на Чемпіонаті України, посідала ІІІ командне місце.

Легка атлетика

/Files/images/photo.jpg

Легка атлетика — сукупність видів спорту, що включає біг, ходьбу, стрибки і метання. Об'єднує наступні дисципліни: бігові види, спортивна ходьба, технічні види (стрибки і метання), багатоборства, пробіги (біг по шосе) і кроси (біг по пересіченій місцевості). Один з основних і найбільш масових видів спорту.

Легкоатлетичні вправи проводилися з метою фізичної підготовки, а також для проведення змагань ще в глибокій старовині. Але історія легкої атлетики, як прийнято вважати, почалася із змагань в бігу на олімпійських іграх Древньої Греції (776 рік до нашої ери).


Кiлькiсть переглядiв: 944

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.